Кошик
78 відгуків
Снова в наличии   Дрифт-карт
Интернет-магазин "Deto4kam.com.ua"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380952422950
+380975112127

Міні сігвеї

Такий транспорт, як сігвей все частіше можна бачити на вулицях великих міст. Більш того, ці засоби пересування поступово проникають і в провінційні куточки нашої країни, а також багатьох інших країн. Двоколісний електротранспорт нітрохи не поступається більш звичним скутерів і самокату, особливо якщо порівнювати їх за основними характеристиками. Однак насправді сігвей — це унікальний засіб пересування, аналогів якому знайти досить важко.

Назва цього виду транспорту походить від англійського словосполучення складається з двох слів. Одне з цих слів — "segue" є музичним терміном, і означає воно плавний перехід одного стану в інший. Ну а друге слово — "Way". Зрозуміло, що воно перекладається з англійської як "шлях".

Сігвеї унікальні тим, що управління ними нагадує танець. Вони здатні швидко набирати швидкість, а також швидко зупинятися в будь-який момент, як тільки цього забажає той, хто рухається на цьому транспорті. Сігвеї здатні реагувати на, здавалося б, незначні рухи тіла пасажира. Це робиться можливим завдяки особливому пристрою даного транспортного засобу. Воно складається з системи гіроскопічних датчиків, що реагують на зміну положення тіла водія. Тобто навіть незважаючи на те, що виглядає сігвей дуже просто (він являє собою всього лише двоколісний базу і рульової стовп), він є винаходом, яка вчинила прорив в області персонального електротранспорту.

Не меншу популярність, поряд з сігвея, сьогодні також має інший подібний транспорт — гироскутер. Однак на перший погляд здається, що між сігвея і гироскутером різниці ніякої немає. Але насправді між ними існує багато відмінностей. По-перше, у сігвеях є рульова стійка, а у гироскутера її немає. По-друге, ці два види електротранспорту відрізняються і своєю вагою. По-третє, вони відрізняються швидкістю. По-четверте, у них різні мобільність і динаміка. По-п'яте, гироскутер дешевше, ніж сігвей.

 У сігвеях, порівняно з гироскутером, є безліч переваг. Перелічимо основні з них.

Перша перевага — простота водіння. Друга перевага — можливість отримати неймовірну насолоду під час їзди. Третя перевага — наявність інформативного дисплея на рульовому стовпі. Четверте перевага — наявність різних другорядних функцій, таких, як, наприклад, захист від угону, а також можливість керувати транспортом допомогою пульта дистанційного керування. І ще одна важлива перевага — екологічна безпека.

Якщо прийти в спеціалізований магазин для того, щоб придбати для себе сігвей, то можна помітити, що різновидів цього виду транспорту існує величезна безліч, і в кожній з них є свої технічні характеристики. Вибір просто величезний. Тому непідготовлений покупець може придбати не те, чого він насправді хотів.